ניקיון בתים אחרי שיפוץ, שירות מקצועי במחיר המשתלם ביותר

בשעה טובה ומוצלחת קבלן השיפוצים סיים את עבודתו ועכשיו הבית שלכם נראה יוקרתי ואתם צפויים ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. יחד עם זאת, למרות שנאלצתם להמתין מספר ימים או אפילו כמה שבועות עד השלמת עבודות השיפוצים בביתכם, אין באפשרותכם לגור בבית בגלל שהוא עמוס בשאריות של חומרי בנייה, הרצפה והפאנלים מלאים בכתמי צבע וטיח, יש ענני אבק בכל מקום וכל המשטחים מלוכלכים. מה הפתרון? מזמינים חברת ניקיון בתים (לא עוזרות בית) המתמחה בשירות ניקיון בתים ודירות לאחר שיפוץ.

ניקיון הבית לאחר שיפוץ – לבד, עוזרת בית או חברת ניקיון?

אחת לכמה שנים מקובל לשפץ את הבית כדי להשביח אותו, לשפר את איכות החיים שלנו ועל מנת להתאימו לסגנון החיים הרצוי. אפשר לבצע שיפוץ חלקי בבית כמו שיפוץ חדרי האמבטיה והשירותים, שיפוץ רק במטבח וכדומה, או לבצע שיפוץ כולל ומקיף (רמונט). בכל שיפוץ אנחנו זקוקים לאנשי מקצוע מיומנים, ועלינו לשלם לקבלן שיפוצים שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

בסיום השיפוץ ולמרות שהצוות של הקבלן מבצע ניקוי כללי, הבית עדיין רחוק מלהיות ראוי למגורים. יש לשאוב את האבק שהתפזר בכל פינה וחדר גם לארונות הקיר, לקרצף ולהבריק את המשטחים במטבח, לנקות ולהבריק את הכלים הסניטריים וחדרי הרחצה והשירותים, לנקות היטב את החלונות והתריסים, להסיר שאריות וכתמי צבע וחומרי בנייה וגמר מהמשטחים השונים ועוד. 

כדי להסיר כתמי צבע ושאריות של חומרי בנייה חייבים להשתמש בחומרי ניקיון חזקים, ורק לחברות יש את החומרים היעילים. אם מנסים לנקות את הבית לבד מגלים כי מדובר בעבודה מפרכת ומתישה, לכן רוב האנשים מוותרים על הניקיון בשיטות עשה זאת בעצמך. אפשר להזמין עוזרת בית אך היכולות שלה לנקות את הבית יהיו מוגבלות מאחר שאין לה חומרי ניקיון תעשייתיים וציוד מקצועי. על כן, הפתרון הנכון הוא לתאם ניקיון בתים אחרי שיפוץ על ידי חברה מקצועית ואמינה.

מה כוללת חבילת ניקיון בתים אחרי שיפוץ?

חשוב לציין כי יש מאות חברות ניקיון בתים לכן הבחירה עשויה להיות מעט מורכבת. כדאי לפנות למספר חברות ניקיון בתים ולערוך מעין מכרז ביניהן כדי לקבל החלטה נכונה ולהוזיל עלויות. כאשר משווים הצעות של חברות הניקיון חשוב לקרוא היטב את ההצעה ולבדוק מה החברה מציעה בשירותיה, וכמובן שעליכם לבדוק מהי עלות העבודה. לא פעם תקבלו הצעת מחיר זולה מאוד, אך המחיר הזול עלול להיות בסוף יקר מאחר שיש חאפרים בענף הניקיון שמציעים מחיר אטרקטיבי ובאמצע העבודה הם דורשים יותר כסף, ואתם עשויים להיקלע לבעיה.

לכן, ההמלצה היא לבדוק היטב מה כלול בחבילת ניקיון בתים אחרי שיפוץ, לחתום על חוזה מסודר, לקרוא חוות דעת וביקורות על החברה וכדאי לבקש מהסביבה הקרובה המלצות על חברה מקצועית ואמינה.  

באופן כללי, חבילת ניקיון בתים לאחר שיפוץ כוללת את הפעולות הבאות (אפשר להוסיף שירותים נוספים):

  • שאיבת אבק בכל הבית.
  • קרצוף וניקיון כל משטחי העבודה.
  • ניקיון מטבח יסודי, כולל ארונות.
  • ניקוי, הברקת וחיטוי כלים סניטריים.
  • ניקוי והברקת חדרי מקלחת ושירותים.
  • ניקוי והברקת חלונות, כולל מסילות, רשתות ותריסים, מבפנים ומבחוץ.
  • ניקוי והסרת כתמים מכל המשטחים (רצפה, פאנלים, דלתות, מתגי חשמל וכו’).
  • פינוי פסולת.
  • פוליש לרצפה.

מחירון מומלץ לניקיון בתים אחרי שיפוץ

סוג השירותזמן עבודהמחיר מומלץ
ניקיון בית 2 חדריםכ-5 שעותהחל מ-800 ₪
ניקיון בתים 3 חדרים7-5 שעותהחל מ-900 ₪
ניקיון בתים 4 חדרים8-6 שעותהחל מ-1,300 ₪
ניקיון בתים 5 חדרים10-8 שעותהחל מ-1,600 ש”ח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.